O mnie

12 kwietnia, 2022

Działalność biura jest kontynuacją wieloletniego doświadczenia i praktyki zdobytej w karierze zawodowej w dziedzinie rachunkowości i rozliczeń podatkowych.

Wpłynęło to na wypracowanie skutecznych metod i procedur postępowania w ciągle zmieniających się realiach gospodarczych oraz gwarantuje rzetelne i fachowe wykonywanie powierzonych zadań.

Biuro ma zawarte umowy o obowiązkowe ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej oraz dodatkowe umowy rozszerzające zakres ubezpieczenia na ubezpieczenie z tytułu prowadzenia kadr i płac oraz uproszczonych ewidencji księgowych.

W ciągu kilkunastoletniej pracy jako Samodzielna Księgowa poznałam wszystkie możliwe formy działania i przedsiębiorczości.

Przeszłam przez niezliczoną ilość zmian w przepisach podatkowych.

Wyjaśniałam w imieniu swoich klientów wiele spraw z fiskusem i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Ciągle się uczę i szkolę po to aby jak najlepiej służyć i informować swoich klientów przede wszystkim w zrozumieniu bieżacych zmian w przepisach.

Pracując dla Państwa, podstawą mojej pracy jest szczera relacja z klientami, stąd utrzymuję bezpośredni kontakt z każdym klientem, staram się poznać jego problemy, aby móc je rozwiązać w pełni swoich usług, jak również wspierać jego działalność.

Obsługując duże spektrum działalności i mając ciągłą konieczność interpretacji przepisów posiadam wiedzę, która zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług.

Jestem solidna, odpowiedzialna, lojalna i dyskretna.

Nadal masz wątpliwości?

Skontaktuj się ze mną